Szkolenia

Zapraszamy jaworznickich przedsiębiorców do udziału w Akademii PARP. Jest to portal edukacyjny dla małych i średnich przedsiębiorstw z systemem bezpłatnych szkoleń internetowych. Projekt jest realizowany na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i finansowany ze środków Unii Europejskiej.

Akademia PARP

Celem Akademii PARP jest darmowe upowszechnienie dostępu do wiedzy biznesowej oraz zdalnej edukacji (e-learningu) wśród mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MMŚP). Zachęcamy do zarejestrowania się na portalu i podniesienia swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach.

Obecnie na portalu pod adresem www.akademiaparp.gov.pl dostępnych jest dziesięć bezpłatnych szkoleń on-line, których tematyka dopasowana jest do potrzeb przedsiębiorców i pracowników mikro, małych i średnich firm. Szkolenia Akademii PARP zostały opracowane przez polskich ekspertów z dziedziny zarządzania specjalnie dla firm z rodzimego sektora MŚP. Jak zapewniają organizatorzy oferta szkoleń zwiększy się.

Proponowana tematyka szkoleń:
- Windykacja należności pieniężnych i zarządzanie płynnością MŚP
- Jak rozwijać firmę - systemy zarządzania dla MŚP
- Zarządzanie jakością w MŚP
- Zarządzanie sprzedażą i relacjami z klientem
- Plan marketingowy w MŚP. Metoda marketing mix.
- Negocjacje handlowe w MŚP
- Praktyczne zarządzanie personelem w MŚP
- Praktyczne zagadnienia public relations i marketingu w MŚP
- Ochrona własności intelektualnej i przemysłowej
- Marketing internetowy i e-commerce w MŚP.
Opiekunowie i eksperci czekają na pytania uczestników przez 6 dni w tygodniu od 8.00 do 20.00. Doradzają, tłumaczą i pomagają przyswoić materiał, a także rozwiązują problemy techniczne. Fora i czaty internetowe, dostępne  dla wszystkich uczestników, którzy zarejestrują się na portalu Akademii PARP, umożliwiają pracę w grupach, wymianę doświadczeń i wiedzy.
Szkolenia internetowe Akademii PARP to przede wszystkim praktyczna wiedza i umiejętności, przydatne w codziennej działalności.
Szkolenia internetowe Akademii PARP to rozwój zawodowy, który nic nie kosztuje, ale zdobyte kwalifikacje są bezcenne.

Kontakt:
www.akademiaparp.gov.pl
msp@akademiaparp.gov.pl
Infolinia 0 801 444 MSP (0 801 444 677)

• Projekt: Miasto Twarzą do Autostrady
  • Projekt: Rynek od.nowa