Konkurs "Zdrowo Najedzeni"

utworzono: 2012-12-03 13:17
— w kategorii:

Tesco dla Szkół - "Zdrowo Najedzeni" to konkurs filmowy dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którego tematem jest zdrowe i racjonalne odżywianie. Aby wziąć w nim udział wystarczy nakręcić dwuminutowy filmik dotyczący zdrowego żywienia, a potem czekać na głosy internautów. W konkursowych zmaganiach Jaworzno reprezentują uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Jaworznie.

Konkurs Tesco dla Szkół - "Zdrowo Najedzeni" to połączenie sztuki filmowania z lekcją o zasadach zdrowego odżywiania i świadomego wybierania produktów. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Jaworznie po raz drugi postanowili wziąć udział w konkursie. W poprzedniej edycji zostali wyróżnieni.

I tym razem warto podjąć konkursowy trud, gdyż do szkół z których pochodzić będą laureaci, trafi 10 nowoczesnych pracowni multimedialnych z pełnym zestawem sprzętu o wartości 16 000 zł ufundowanych przez Tesco Polska. Aby pomóc młodym jaworznianom wystarczy zagłosować na ich film, po uprzednim zalogowaniu się na  stronie Tesco - www.tescodlaszkol.pl. Głosować można do 17 grudnia br.