Prezydent spotkał się z laureatami konkursów

utworzono: 2012-07-03 13:06
— w kategorii: ,

Aby docenić postawę najlepszych w mijającym roku szkolnym uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, w Urzędzie Miejskim zorganizowane zostało spotkanie Zastępcy Prezydenta Miasta Tadeusza Kaczmarka z laureatami wojewódzkich konkursów przedmiotowych.

W spotkaniu, które odbyło się 27 czerwca, wzięło udział dwudziestu dziewięciu uczniów z trzech szkół podstawowych i siedmiu gimnazjów. Wśród przedmiotów, w których swoją wiedzą wykazali się starsi laureaci konkursów znalazły się: matematyka, biologia, geografia, fizyka, chemia, wiedza o społeczeństwie, język polski i angielski oraz historia. Uczniowie podstawówek rywalizowali natomiast w konkursach łączących dwa przedmioty: matematyka z elementami przyrody oraz język polski z elementami historii. Za swoją postawę oraz zakwalifikowanie się i udział w konkursach wojewódzkich młodzież otrzymała od prezydenta upominki.

Oprócz uczniów z prezydentem Kaczmarkiem spotkali się także nauczyciele, którzy przygotowali uczniów do konkursów. Za swój wkład w edukację podopiecznych pedagodzy otrzymali listy gratulacyjne.

edu_2012_olimp_ edu_2012_olimp2 edu_2012_olimp3


Do pobrania:

Pełna lista laureatów