Drużynowe połowy o Puchar Prezydenta

utworzono: 2012-10-26 11:14
— w kategorii: , ,

Sezon wędkarski w Jaworznie zakończył się w tym roku zawodami o Puchar Prezydenta Miasta na popularnym "Grajdołku". W zmaganiach wzięły udział wszystkie lokalne kluby wędkarskie, które wystawiły w sumie 25 zawodników. Uroczystego wręczenia pucharów najlepszym drużynom dokonał Zastępca Prezydenta Miasta Tadeusz Kaczmarek.

W ciągu trzygodzinnych zmagań ryba, jak to zwykle bywa podczas wędkowania, brała z różnym szczęściem, dlatego mimo dość bliskiego skupienia łowiących finalne połowy były bardzo zróżnicowane. Najlepszą drużyną na koniec sezonu okazali się wędkarze z OSP Dąbrowa Narodowa, którzy wyciągnęli z wody 4,375 kg ryb. Na drugim stopni podium zawody zakończyło koło "Szczakowa Miasto" z wynikiem 2,845 kg, a trzeci byli gospodarze - koło "Jeleń" - z połowem ważącym 2,615 kg. Czwarte i piąte miejsce przypadły kolejno kołu "Jaworzno Miasto" - 0,765 kg oraz kołu "Kolejarz" - 0,695 kg.

Po zakończeniu zawodów najlepszym wędkarzom gratulował Zastępca Prezydenta Miasta Tadeusz Kaczmarek oraz radny Grzegorz Przybyłka. Zwycięzcy otrzymali okolicznościowe puchary i upominki.