Stypendia sportowe 2013

utworzono: 2012-11-21 11:09
— w kategorii: ,

W przyszłym roku miasto po raz kolejny uhonoruje najlepszych jaworznickich sportowców. O stypendia mogą się ubiegać zawodnicy osiągający wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym, w dyscyplinach indywidualnych i zespołowych, zaliczanych do programu igrzysk olimpijskich. Wnioski można składać końca roku.

Wśród stypendystów będą mogli się znaleźć sportowcy, którzy indywidualnie zajęli wysokie miejsca w Igrzyskach Olimpijskich, Mistrzostwach Świata, Akademickich Mistrzostwach Świata, Pucharze Świata, Uniwersjadach, Mistrzostwach Europy oraz Mistrzostwach Polski. Nagrodzeni zostaną także zawodnicy, którzy zakwalifikowali się do kadry pierwszego zespołu reprezentującego klub w oficjalnych rozgrywkach ligowych ekstraklasy oraz I lub II ligi o zasięgu ogólnopolskim.

Z wnioskiem o przyznanie stypendium może wystąpić macierzysty klub sportowy zawodnika lub Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie.

Wnioski o przyznanie stypendium przyjmowane są w kancelarii Urzędu Miejskiego, w terminie do 31 grudnia 2012 r.

Szczegółowych informacji w sprawie stypendium sportowego udziela Wydział Edukacji, Kultury i Sportu - tel. (032) 61 81 755.

Do pobrania:

Regulamin przyznawania "Stypendium Sportowego Miasta Jaworzna” (.pdf)

Wniosek o przyznanie “Stypendium Sportowego Miasta Jaworzna” (.doc)