Dariusz Starzycki - Zastępca Prezydenta Miasta

e-mail: jaworzno@um.jaworzno.pl

Dzień przyjęć mieszkańców:
czwartek w godz. 15.00-17.00

Aby spotkać się z Zastępcą Prezydenta Miasta wystarczy na pół godziny przed wyznaczoną godziną przyjęć zgłosić się do sekretariatu prezydenta (Urząd Miejski w Jaworznie, ul. Grunwaldzka 33, I piętro), zarejestrować się i wypełnić wniosek opisując swoją sprawę. Rejestracji należy dokonać osobiście i tylko w dniu przyjęć.

Podległe jednostki organizacyjne:

• Wydział Spraw Obywatelskich
  • Zespół ds. Windykacji Należności
  • Straż Miejska
  • Wydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności
  • Biuro Zamówień Publicznych
  • Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych

Notka biograficzna:

Dariusz Starzycki – zastępca Prezydenta Miasta, odpowiada za sprawy bezpieczeństwa publicznego, ochronę zdrowia, zamówienia publiczne, sprawy obywatelskie, współpracę z organizacjami pozarządowymi i politykę społeczną miasta. Specjalista z zakresu administracji i organizacji pracy – z samorządem związany od 1995 roku. Wspiera działania prezydenta Jaworzna od 2002 roku. Będąc Sekretarzem Miasta zreorganizował pracę urzędu pod kątem lepszej obsługi mieszkańców. Postawił na bezpieczeństwo jaworznian inicjując program obrony przed chuligaństwem i wandalizmem „Tarcza”. Wspiera działania policji i straży pożarnej.

Koordynował wszystkie działania związane z obchodami Roku Jana Pawła II. Włącza się w działania promocyjne miasta dbając o wizerunek Jaworzna poza jego granicami. Trzy lata temu zainicjował „Festiwal Energii”. Dzisiaj impreza popularnością przebija „Dni Jaworzna”. W 2008 roku jako zastępca prezydenta przejął nadzór nad służbą zdrowia. Dba o inwestycje w jaworznickich placówkach medycznych oraz wspiera zmiany zachodzące w Szpitalu Wielospecjalistycznym. Mieszka w Jaworznie, żonaty, ma dwoje dzieci.

Akcje Dokumentu